Murárske práce

Stierkovanie

Stierkovanie je proces, vďaka ktorému dosiahnete z nerovných stien hrubej stavby alebo nedokonalej už existujúcej omietky perfektne hladké steny. Stierkovanie dodá Vášmu domu alebo bytu úplne nový vzhľad a zvýši kvalitu bývania, zlepší klímu a dodá pocit z pohodlia domova.

Pred samotným stierkovaním upravujeme podľa potreby samotné steny brúsením, penetráciou a sieťkovaním, aby bol podklad dokonale rovný, pevný, a aby sa optimalizovalo množstvo a typ použitej stierky. Používame a zároveň preferujeme stredne vrstvú omietku MK2 od firmy Profi kvôli jej vynikajúcim vlastnostiam a dobrému vzhľadu. Túto omietku je možné nanášať na rôzne interiérové plochy a je dokonca vhodná aj pre exteriéry.

Rekonštrukcie bytových jadier na kľúč

Rekonštrukcia bytových jadier záhrňa rozobratie a odvoz pôvodného jadra, presné vymeranie, založenie a vymurovanie nového jadra podľa požiadaviek zákazníka, prípadne vytvorenie špeciálnych sádrokartónových stien, inštaláciu vody a elektroinštaláciu, stierkovanie, obkladanie alebo uloženie dlažby. Rovnako aj osadenie novej sanity, vane, WC, sprchových kútov ako aj osadenie interiérových dverí a samotné vymaľovanie nového jadra. Mimo rekonštrukcií bytových jadier vykonávame aj rekonštrukcie kuchýň, ktoré zahŕňajú hlavne obkladačské práce, dlaždenie, prípadne stierkovanie a maľovanie.

Drobné sadrokartonárske práce

Vykonávame aj drobné sadrokartonárske práce, ktoré znamenajú napr. predelenie miestnosti priečkou, vytvorenie sadrokartónového podhľadu, ktorý zakrýva rôzne elektroinštalácie, podhľadové svietidlá, led lampy, digestorové rúry alebo napr. inštaláciu zabezpečovacieho systému. Vytvorené priečky Vám zabrusíme, vystierkujeme, aj vymaľujeme.

Zatepľovacie práce

Špecializujeme sa na zatepľovanie rodinných domov s použitím vlastného lešenia a dopravy materiálu. Zateplením získate v krátkej dobe výraznú úsporu na spotrebe energií. V značnej miere zatepľujeme fasádnym polystyrénom ale aj minerálnou vlnou. Zatepľený dom vysieťkujeme a nanesieme finálnu silikónovú alebo silikátovú omietku, čím sa kompletne vytvorí fasáda domu.